profilpracodawcy.info

Kariera

ABB jest firmą przemysłową o globalnym zasięgu stwarzającą swoim pracownikom możliwości rozwoju kariery i zdobywania wiedzy w kraju jak i zagranicą. Naszym pracownikom oferujemy nowe zadania i cele przy dobrych warunkach zatrudnienia. Staramy się inspirować ich do działania. Szukamy osób, które zawsze w swych działaniach kierują się chęcią uzyskania jak najlepszych rezultatów, dla których nie są obce takie słowa jak: wyzwanie, jakość, współpraca, zmiana. Zapraszamy do obejrzenia naszych stron i do poznania kultury naszej firmy.

Wszystkich zainteresowanych pracą w ABB serdecznie zapraszamy do składania aplikacji.

Tu znajdziesz informacje na temat wolnych miejsc pracy!

Studenci, absolwenci, doktoranci

ABB przez cały rok organizuje bezpłatne praktyki i płatne staże zawodowe dla zainteresowanych studentów i absolwentów, którzy chcą zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe. Obserwując wzmożone zainteresowanie odbyciem praktyk oraz staży w okresie wakacyjnym organizujemy w zależności od potrzeb i możliwości poszczególnych jednostek biznesowych specjalne programy wakacyjne we wszystkich lokalizacjach ABB w Polsce. Studenci i absolwenci mają zatem możliwość całorocznego skorzystania z dwóch form zdobycia doświadczenia i poznania firmy ABB:

- bezpłatne praktyki zawodowe

- płatne staże zawodowe

Studenci zainteresowani praktyką lub stażem w wybranej lokalizacji powinni przesłać swoje CV i list motywacyjny z zaznaczeniem w temacie wiadomości "praktyki w ABB" na wskazany dla danej lokalizacji adres e-mail:


Kraków


Korporacyjne Centrum Naukowo-Badawcze
(CRC) - rekrutacja.krakow@pl.abb.com

Centrum Systemów Informatycznych (ISDC) -
staz.it.krakow@pl.abb.com

Łódź i Aleksandrów Łódzki


Zakłady produkcyjne (Łódź i Aleksandrów Łódzki) -
rekrutacja.lodz@pl.abb.com

Centrum Systemów Informatycznych (Łódź) - staz.it.lodz@pl.abb.com


Wrocław, Katowice, Przasnysz i inne lokalizacje
- rekrutacja.abb@pl.abb.pl

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.


Staż i praktyka w ABB to inwestycja w Twoją przyszłość.

Poznaj też:  Międzynarodowy Program Stażowy dla Absolwentów Finansów (Global Trainee Program)Strona www Kariery w firmie
Polityka Prywatności